“Riepu viesnīca” Valmierā un Cēsīs ar 50% atlaidi!

Lielisks jaunums – “AK12” FIRST STOP riepu centri piedāvā riepu sezonas uzglabāšanas, jeb “Riepu viesnīcas” pakalpojumu par īpašu akcijas cenu!

Iegādājoties “AK12” FIRST STOP riepu centros Valmierā un Cēsīs BRIDGESTONE vai FIRESTONE ziemas riepu komplektu (četras viena izmēra un modeļa riepas), Jūsu vasaras riepas mēs uzglabāsim līdz nākošajai sezonas maiņai (maksimums 7 mēnešus) ar 50% atlaidi no mūsu standarta pakalpojuma cenas! “Riepu viesnīca” Valmierā un Cēsīs pakalpojuma cena ir 20 EUR, bet FIRST STOP akcijas piedāvājums – 9,99 EUR.

Cenas norādītas ar iekļautu PVN un var tikt mainītas bez brīdinājuma.

“Riepu viesnīcas” FIRST STOP akcija spēkā no 20.09. līdz 30.11.2021. vai kamēr prece ir pieejama noliktavā.

Piesaki sava auto riepu maiņu AK12 autocentros Valmierā un Cēsīs tiešsaistē: http://bit.ly/mainamriepas

“AK12” ar FIRST STOP riepu centru tīkla zīmolu piedāvā augstākā līmeņa riepu servisu. Mēs varam nodrošināt praktiski jebkura automobiļa riteņu pilnu servisu – no riepu pārdošanas, maiņas, balansēšanas līdz uzglabāšanai, kā arī riteņu ģeometrijas regulēšanu un vieglmetāla disku remontu.

Gada īpašais piedāvājums no FIRST STOP – pērc četras BRIDGESTONE vai FIRESTONE riepas un saņem paplašināto viena gada garantiju reģistrējot sava pirkuma dokumentu https://safetyre.lv/ vietnē! Akcija spēkā no 01.01.2021. līdz 31.12.2021.

Uzmanību! Pirkuma dokuments ir jāreģistrē ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas brīža. Pēc šī termiņa dalības iespēja akcijā tiek automātiski zaudēta.

Ar “AK12” – vienmēr droši!