BRIDGESTONE POTENZA SPORT – PĀRBAUDĪTA VEIKTSPĒJA!

Bridgestone augstākās veiktspējas vasaras riepa Potenza Sport iepriecina ar izcilu sniegumu 2023. gada vasaras riepu testos, kas apliecina tās augsto kvalitāti, inovatīvās izstrādes un ražošanas tehnoloģijas un Bridgestone zīmola desmitgadēs uzkrāto pieredzi premium segmenta riepu radīšanā.

Auto Bild sportscars testi

Bridgestone Potenza Sport vasaras riepa ir sasniegusi otro labāko rezultātu šā gada Vācijas auto izdevuma Auto Bild sportscars vasaras riepu testā un ieguvusi balvu EXEMPLARY 2023. Auto Bild sportscars riepu eksperti novērtējuši Potenza Sport kā augstākās klases riepu, kas sniedz izcilu auto vadāmību gan uz sausa, gan mitra ceļa seguma. Potenza Sport ir sabalansēts sniegums atšķirīgās vērtējuma pozīcijās, tā nodrošina precīzu vadāmību ar atsaucīgām un informatīvām stūres atgriezeniskajām reakcijām, īsu bremzēšanas ceļu vienlīdz uz sausa vai mitra seguma un tai ir laba drošības rezerve attiecībā uz noturību pret akvaplanēšanu. Testos tika izmantota ielas sacīkšu automašīna Toyota GR Yaris ar riepu izmēru 225/40 R18.

Auto Zeitung testi

Bridgestone Potenza Sport nodrošina pirmo vietu Auto Zeitung 2023. gada vasaras riepu testā. 235/35 R19 izmēra konkurencē Potenza Sport pārliecināja testa ekspertus, sasniedzot izcilus veiktspējas rādītājus ar testa automašīnu Ford Focus ST, ieņemot augstāko vietu kopvērtējumā.

Uzticies labākajiem!

Turpinot nesenos panākumus 2022. gadā, inovatīvā īpaši augstas veiktspējas riepa Bridgestone Potenza Sport šogad sasniegusi uzvaras arī divos britu ato preses vasaras riepu testos – Auto Express un EVO. Izvēlies izcilas riepas pie īstiem ekspertiem – “AK12” First Stop zīmola riepu centros Cēsīs un Valmierā.

REĢISTRĒ PAPLAŠINĀTO GARANTIJU JAUNAJĀM RIEPĀM!

Atceries, ka iegādājoties 4 (četras) Bridgestone vai Firestone jaunas riepas, Tu saņemsi paplašināto viena gada garantiju reģistrējot sava pirkuma dokumentu https://safetyre.lv/ vietnē! Paplašinātās garantijas akcija spēkā no 01.01.2023. līdz 31.12.2023. un tā norisinās “AK12” riepu centros Cēsīs un Valmierā.

Paplašinātā garantija būs spēkā vienu gadu no reģistrētajā dokumentā norādītā pirkuma datuma un tā attiecas uz neparedzētiem riepu bojājumiem.

Uzmanību! Pirkuma dokuments ir jāreģistrē ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas brīža. Pēc šī termiņa dalības iespēja garantijas akcijā tiek automātiski zaudēta.

“AK12” ar First Stop riepu centru tīkla zīmolu piedāvā augstākā līmeņa riepu servisu. Mēs varam nodrošināt praktiski jebkura automobiļa riteņu pilnu servisu – no riepu pārdošanas, maiņas, balansēšanas līdz uzglabāšanai, kā arī riteņu ģeometrijas regulēšanu un vieglmetāla disku remontu.