FIRESTONE ROADHAWK 2 – VEIKTSPĒJAS, DROŠĪBAS UN EKONOMISKUMA SINERĢIJA

ROADHAWK 2 ir Firestone zīmola mūsdienīgas augstas veiktspējas vasaras riepas autovadītājiem, kuri vēlas modernas arī elektriskajām automašīnām un hibrīdiem piemērotas vasaras riepas vienlaikus iekļaujoties demokrātiskā budžetā.

Firestone produkcija vēsturiski ir atpazīstama ar izcilu vērtības, sportiskas auto vadīšanas atbalstu un uzticamības kombināciju. Zīmols, kas dibināts pirms vairāk nekā gadsimta, jau sen ir pārstāvēts visā pasaulē gan pilsētās, gan uz ātrgaitas šosejām. Balstoties uz tā spēcīgo mantojumu, jaunākā ROADHAWK 2 riepa ir izstrādāta, ņemot vērā auto vadītāju vēlmes un praktiskās nepieciešamības.


TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS UN PRIEKŠROCĪBAS

- Savstarpēji savienoti plecu bloki, lai optimizētu kontaktvirsmas spiediena sadalījumu izcilai saķerei ar slapju ceļu, samazinot slīdēšanu un uzlabojot nobraukumu.

- Optimizēta rievu/ribu proporcija protektora centrālajā daļā, lai līdzsvarotu kopējo stingrību, uzlabojot riepas kalpošanas laiku un nodrošinātu pēc iespējas vienmērīgāku nodilumu visā protektora laukumā, kā arī sniegtu maksimāli efektīvu ūdens izvadīšanu slapja ceļa apstākļos.

- Jauna protektoru veidojošā gumijas masas sajaukšanas tehnoloģija un nanopro-tech™ savienojuma pielietojums ar augstu silīcija dioksīda saturu, lai uzlabotu pildvielas izkliedi un panāktu līdzsvaru tādos rādītājos kā riepas veiktspēja, noturība pret akvaplanēšanu un ilgmūžība.

- Liels sānu bloku un šķērsrievu skaits, lai uzlabotu ūdens novadīšanu, maksimāli palielinot saķeri uz slapjas virsmas, uzlabotu ūdens drenāžu un harmonizētu raksta stingrību, samazinot izslīdēšanu un nodrošinātu ilgāku nobraukumu.

- vieglāka karkasa konstrukcija, kas nodrošināta, izmantojot vieglākus un pēc jaunākām tehnoloģijām izgatavotus audumus, kas ekspluatācijā samazina rites pretestību, nodrošinot riepas izturību un labāku piemērotību elektrificētajiem automobiļiem.

- ROADHAWK 2 riepas ir izstrādātas, izmantojot BRIDGESTONE ENLITEN tehnoloģiju un ir īpaši piemērotas jaunākajiem elektriskajiem hibrīdiem un pilnībā elektriskajiem automobiļiem.

Pasūti FIRESTONE ROADHAWK 2 jau laikus, lai vari izbaudīt vasaras piedzīvojumus pie auto stūres ar pilnu jaudu!

Gada īpašais piedāvājums – pērc četras Bridgestone vai Firestone riepas un saņem paplašināto viena gada garantiju reģistrējot sava pirkuma dokumentu https://safetyre.lv/ vietnē! Akcija spēkā no 01.01.2024. līdz 31.12.2024.

Uzmanību! Pirkuma dokuments ir jāreģistrē ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas brīža. Pēc šī termiņa dalības iespēja akcijā tiek automātiski zaudēta.

AK12 riepu serviss – tas nozīmē pilnu pakalpojumu klāstu jūsu vieglās automašīnas riepām. Riepu servisu piedāvājam Valmieras un Cēsu „AK12“ autocentros. Riepu servisi Valmierā un Cēsīs aprīkoti ar modernām tehnoloģiskām iekārtām, kas ļauj ātri un kvalitatīvi veikt riepu nomaiņu un riteņu balansēšanu.

Piesakies rindā uz riepu maiņu pa tālruni 26691100. Par riepu iegādi zvaniet 29334468 (Cēsīs) vai 29168053 (Valmierā).