JAUNUMS – BRIDGESTONE TURANZA ALL SEASON 6 ENLITEN

VISSEZONAS RIEPAS VIEGLAJĀM AUTOMAŠĪNĀM UN 4X4

Brauciet ar pārliecību, pat ja līst lietus vai snieg sniegs. Neatkarīgi no gadalaika Turanza All Season 6 nodrošina drošību un kontroli neatkarīgi no tā, vai braucat līkumā uz šosejas vai pilsētā ir pēkšņi jābremzē.

  • Izcili bremzēšanas rezultāti visos gadalaikos (1
  • Izcila veiktspēja uz apsniguša ceļa (2
  • Pirmšķirīgs nobraukums (3
  • Riepas ir izstrādātas, lai atbilstu īpašajām elektrisko transportlīdzekļu prasībām.

TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS UN PRIEKŠROCĪBAS

- Jauna protektora sastāva maisījuma molekulārā savienojuma formula uzlabotai saskarei ar ceļa virsmu, veiktspējas līdzsvaram un labākai nodilumizturībai.

- Virzienveida protektora zīmējums, kas uzlabo sānisko saķeri ar sniegu vilces režīmā un ūdens novadīšanas funkciju​.

- Īpaša dizaina sānu bloku malu gropes, kas nodrošina labāku bremzēšanu uz sausa ceļa un optimizē saskares laukumu.

- 2D lameles, lai uzlabotu bremzēšanu uz apsniguša ceļa. Palielināts lameļu augstums, lai uzlabotu sniega aizturēšanu manevru laikā vienlaikus ar uzlabotu bloku stingrību, lai nodrošinātu labākus bremzēšanas rādītājus gan uz mitras, gan sausas ceļa virsmas.

- Centrālā plecu blokā realizētas papildu kabatas galvenajās rievās, lai veicinātu labāku sniega aizturēšanu ziemas ceļa apstākļos.

Pasūti BRIDGESTONE TURANZA ALL SEASON 6 ENLITEN jau laikus, lai nekādi laika apstākļi nepārsteigtu ceļā nesagatavotu!

Gada īpašais piedāvājums – pērc četras Bridgestone vai Firestone riepas un saņem paplašināto viena gada garantiju reģistrējot sava pirkuma dokumentu https://safetyre.lv/ vietnē! Akcija spēkā no 01.01.2024. līdz 31.12.2024.

Uzmanību! Pirkuma dokuments ir jāreģistrē ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas brīža. Pēc šī termiņa dalības iespēja akcijā tiek automātiski zaudēta.

AK12 riepu serviss – tas nozīmē pilnu pakalpojumu klāstu jūsu vieglās automašīnas riepām. Riepu servisu piedāvājam Valmieras un Cēsu „AK12“ autocentros. Riepu servisi Valmierā un Cēsīs aprīkoti ar modernām tehnoloģiskām iekārtām, kas ļauj ātri un kvalitatīvi veikt riepu nomaiņu un riteņu balansēšanu.

Juridiskais paziņojums

Testi, ko veicis TÜV SÜD pēc Bridgestone pieprasījuma 2023. gada februārī Bridgestone EUPG (Itālija), Bridgestone SPG (Zviedrija) un ATP Papenburg (Vācija) rūpnīcās, ar Volkswagen Golf VIII riepām 205/55 R16 94V XL Turanza All Season 6, salīdzinot ar galveno konkurentu rādītājiem tajā pašā segmentā: Michelin CrossClimate 2, Continental AllSeasonContact un Goodyear Vector 4Season Gen3. TÜV SÜD Ziņojuma Nr. 713281374.

1) Bremzēšana uz slapja ceļa (no 80 km/h līdz 20 km/h, attālums metros): Bridgestone (27,2), Continental (28,3), Goodyear (28,9), Michelin (31,4). Bremzēšana uz sausa ceļa (no 100 km/h līdz 0 km/h, attālums metros): Michelin (37,8), Bridgestone (38,6), Continental (41,3), Goodyear (42,3). Bremzēšana sniegā (no 40 km/h līdz 5 km/h, attālums metros), Michelin (17,1), Bridgestone (17,3), Goodyear (17,5), Continental (18,0).

2) Otrais labākais rezultāts sniega apstākļos (paātrinājums, bremzēšana, sānu saķere, vadāmība), vidējais novērtējums %: Michelin (101,5%), Bridgestone (100%), Goodyear (96,4%), Continental (95,8%).

3) Pamatojoties uz iekšējiem testiem, kas veikti ar Bridgestone Turanza All Season 6 un Bridgestone Weather Control A005 EVO, ats. 205/55 R16.