„AK12“ vieglo automobiļu riepu serviss
Rezervēt montāžu

Servisa tālruņi:
Tel: 29496563
Tel: 26146560

Lai nosūtītu tiešsaistes formu, Jums obligāti ir jāatzīmē viena no iespējām!

Datu aizsardzības atruna

AK12, SIA, Vienotais reģistrācijas numurs 44103026540, juridiskā adrese “Kalnmeijas”, Brandeļi, Kocēnu novads, Kocēnu pagasts, LV-4220, Latvija, kā personas datu IEGUVĒJS un PĀRVALDNIEKS ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis ar šīs tiešsaistes formas aizpildīšanu, lai veiktu tajā norādītās darbības, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar saistīto tirdzniecības un pēcpārdošanas produktu nodaļu fizisko personu datu apstrādes vadlīnijām, kā arī Latvijas Republikā normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būs nepieciešams.

Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot šeit norādītā saimnieciskās darbības veicēja Latvijas Republikā oficiāli pārstāvēto preču ražotāju legālajiem importētājiem, ja tas būtu nepieciešams šeit noteiktās datu apstrādes nolūkiem, vai Latvijas Republikas oficiālajām iestādēm, ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

Visus jautājumus par Jūsu personas datiem lūgums sūtīt uz e-pastu anita@riepueksperts.lv vai zvanīt pa tālruni +371 64207430. Ar AK12, SIA kopīgo datu aizsardzības politiku Jūs varat iepazīties šeit: http://www.riepueksperts.lv/articles/privatuma-politika.

ZVANI:
2614 6560
2949 6563

Darba laiks darbdienās: 8:00-19:00; Darba laiks sestdienās: 9:00-14:00;
Svētdienās un svētku dienās slēgts.

AK12 riepu serviss – tas nozīmē pilnu pakalpojumu klāstu jūsu vieglās automašīnas riepām. Riepu servisu piedāvājam Valmieras un Cēsu „AK12“ autocentros.

AK12 riepu servisa piedāvātie pakalpojumi vieglajām automašīnām:

  • Riepu balansēšana, tīrīšana, uzglabāšana un maiņa
  • Riepu pārbaude un remonts (arī ar vulkanizāciju)
  • Gaisa spiediena kontroles sistēmas apkope
  • Riteņu ģeometrijas un savirzes regulēšana
  • Augstākās kvalitātes riepas no vadošajiem ražotājiem
  • Vieglmetāla disku taisnošana (valcēšana) uz speciāla stenda
  • Riepu spiediena sensoru nomaiņa un kalibrācija

Analizējot riepas vizuālo stāvokli un tehniskos parametrus, AK12 speciālisti varēs ieteikt jūsu auto vajadzībai un jūsu braukšanas stilam piemērotākās riepas.

Riepu servisi Valmierā un Cēsīs aprīkoti ar modernām tehnoloģiskām iekārtām, kas ļauj ātri un kvalitatīvi veikt riepu nomaiņu un riteņu balansēšanu.

Riepu sezonas laikā vieglo automašīnu servisā Valmierā nodrošinām vienlaikus 4 automašīnu apkalpošanu.