BRIDGESTONE TURANZA T005 – PRIEKŠZĪMĪGS SNIEGUMS

Bridgestone Turanza T005 izmēru grupā 215/60R17 ir ieguvusi godpilno Exemplary 2021 (Priekšzīmīgs) vērtējumu un trešo vietu desmit SUV riepu konkurencē Vācijas populārā auto izdevuma AutoBild ALLRAD 2021. gada vasaras SUV riepu testā! Testā uzsvērts riepas labais sniegums un augsta stūrēšanas precizitāte ceļa virāžās gan uz sausa, gan slapja ceļa seguma, kā arī bezceļa apstākļos un teicami bremzēšanas rādītāji uz sausa asfalta.

Savukārt, izmēru grupā 205/55R16 Bridgestone Turanza T005 riepa izcīnijusi trešo vietu kopvērtējuma ar atzīmi "labi" ADAC veiktajā 2021. gada sezonas vasaras riepu testā. Riepas sniegums novērtēts ka lieliski sabalansēts, lai nodrošinātu vienlīdz labu saķeri un bremzēšanu gan uz sausa, gan slapja ceļa seguma apvienojumā ar labiem degvielas ekonomijas rādītājiem. Īpaši labais sniegums uz slapja ceļa ir būtisks lietotājiem Latvijā, jo mūsu laika apstākļi lielākajā daļā vasaras riepu ekspluatācijas sezonas ir mainīgi un ar lielu nokrišņu īpatsvaru, it īpaši pavasara un rudens periodos.

Sezonas īpašais piedāvājums no FIRST STOP zīmola riepu centru tīkla – pērc četras Bridgestone riepas un saņem paplašināto viena gada garantiju reģistrējot sava pirkuma dokumentu https://safetyre.lv/ vietnē! Akcija spēkā no 01.01.2021. līdz 31.12.2021. Uzmanību! Pirkuma dokuments ir jāreģistrē ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas brīža. Pēc šī termiņa dalības iespēja akcijā tiek automātiski zaudēta.

Piesaki sava auto riepu maiņu AK12 autocentros Valmierā un Cēsīs tiešsaistē: http://bit.ly/mainamriepas