BRIDGESTONE BLIZZAK LM005 – LABĀKĀ SAVĀ KLASĒ VĀCU AUTOKLUBA ACE ZIEMAS RIEPU TESTĀ

Izvēlies labāko – Blizzak LM005!

Blizzak LM005 ir izstrādāta, lai sniegtu autovadītājiem izcilu auto vadāmību un drošību izaicinošos apstākļos, visos ziemas ceļa apstākļos pārsteidzot ar līdzsvarotu sniegumu gan uz sausiem, gan sniegotiem ceļiem un it īpaši – pārliecinošu vadāmību lietus laikā. Šogad Blizzak LM005 ir uzvarējusi savā klasē Vācijas ACE Auto Club Europe e.V.* ziemas riepu testā.

Vācu valodā par testa norisi un rezultātiem var izlasīt ACE mājaslapā – https://www.ace.de/autoclub/ace-lenkrad/test-und-technik/test-und-technik-artikel/artikel/winterreifen-test-der-dimension-23555-r18/

Izteikts rievojums riepas protektora zīmējumā

Bridgestone Blizzak LM005 izcilās īpašības un veiktspēja ir jaunāko riepu inženērijas sasniegumu rezultāts. Blizzak LM005 protektora rievas ir dziļākas un veido zig-zag veida rakstu, lai novadītu ūdeni, šķīdoni un sniegu no riepas virsmas un noturētu papildu saķeri uz sniegotiem un slapjiem ceļiem.

NANOPRO-TECH™ tehnoloģija saķerei uz slapja ceļa

Neatkarīgos testos Blizzak LM005 piešķirta ES marķējuma A kategorija – visaugstākā marķējuma kategorija – par izcilu veiktspēju uz slapjiem ceļiem. Automašīna, kas aprīkota ar Blizzak LM005 riepām apstājas ātrāk un nodrošina labāku saķeri ar ceļu, pateicoties NanoPro-Tech™, kas ir ekskluzīva Bridgestone tehnoloģija. NanoPro-Tech™ nozīmē riepu gumijas adaptāciju molekulārā līmenī, lai tajā vienmērīgāk un vairāk varētu iekļaut mikroskopiskas abrazīvas daļiņas un silīcija dioksīda molekulas, kas uzlabo riepas saķeri ar slapju ceļu un uzlabo riepas veiktspēju kopumā.**

Īpašās 2D un 3D lameles samazina bremzēšanas ceļu

Īsāks bremzēšanas ceļš ir viena no svarīgākajām riepu īpašībām attiecībā uz satiksmes drošību un ir īpaši būtisks raksturlielums ziemas apstākļos. Riepas ar pareizajām lamelēm – nelieliem iegriezumiem protektorā – var radīt būtisku atšķirību. Blizzak LM005 protektorā ir daudz 2D un 3D lameļu, lai uzlabotu saskari ar ceļu un lai izspiestos cauri sniega un ledus kārtām, nodrošinot maksimālu kontroli, bet bremzēšanas laikā “sabloķētos” lielākos protektora segmentos un nodrošinātu maksimāli kontrolētu automašīnas vadāmību.

Piemērota klientu vajadzībām

Blizzak LM005 izstrādes laikā Bridgestone aptaujāja 20 000 autobraucēju Eiropā, lai noskaidrotu viņu prasības augstākās klases ziemas riepām un izaicinājumus, ar kuriem viņi saskaras ikdienas lietošanā. Secinājumi bija skaidri: autobraucēji sagaida riepu, kas apvieno teicamu vadāmību lietus laikā ar spēcīgu sniegumu uz sniega un ledus. Bridgestone Blizzak LM005 atbilst visām šīm prasībām, lieliski bremzējot uz sniega un uz sausa un mitra ceļa, un 2019. gadā jau ir ieguvusi vairākas godalgas neatkarīgos testos.

Ar zemo rites pretestību, kas samazina degvielas patēriņu, kā arī ar zemo trokšņu līmeni Blizzak LM005 ir arī ilgtspējīgāka izvēle klientiem. Energoefektīvā riepa ne tikai dod priekšrocības vadītājam nobraukuma un izmaksu ietaupījumu ziņā, bet arī nozīmē, ka tiek izdalīts mazāk emisiju. 

Pieejamība

Blizzak LM005 šobrīd ir pieejama 171 izmērā vieglajiem automobiļiem un apvidus automobiļiem (4 x 4) no 14 līdz 22 collām. Bridgestone novatoriskā DriveGuard Run Flat tehnoloģija ir integrēta Blizzak LM005 24 ļoti pieprasītos izmēros (no 16 līdz 18 collām), lai neitralizētu pēkšņus riepu bojājumus, ļaujot transportlīdzekļiem turpināt braukt līdz 80 km ar maksimālo ātrumu 80 km/h pārdurtas riepas gadījumā.

Papildu drošība

Sezonas īpašais piedāvājums no FIRST STOP zīmola riepu centru tīkla – pērc četras Bridgestone riepas un saņem paplašināto viena gada garantiju reģistrējot sava pirkuma dokumentu https://safetyre.lv/ vietnē! Akcija spēkā no 01.01.2023. līdz 31.03.2023.


*) ACE Auto Club Europe e. V. (ACE) ir viens no lielākajiem satiksmes klubiem Vācijā. Asociācijas galvenā mītne atrodas Štutgartē. Preses birojs un transporta politikas departaments atrodas Berlīnē. ACE ir Vācijas satiksmes foruma, Vācijas satiksmes tiesu asociācijas, Vācijas satiksmes drošības padomes un Vācijas satiksmes uzraudzības organizācijas biedrs. Šobrīd ACE uztur 450 līgumpartneru tīklu Vācijā, kas vajadzības gadījumā sniedz palīdzību avārijas gadījumā un negadījumos.

**) Pirmās ziemas riepas, kuru sērijā visiem modeļiem par saķeri uz slapjas ceļa virsmas piešķirts “A” vērtējums.

Informācija un attēli no Bridgestone un ACE publikācijām.