AK12 UN BRIDGESTONE VAI FIRESTONE RIEPAS – VIEDA IZVĒLE!

JAUNAS VASARAS RIEPAS + PRAKTISKA DĀVANA!

Iegādājies jaunu Bridgestone vai Firestone vasaras riepu komplektu (četras riepas, sākot ar R17” izmēru vai lielākas) un saņem dāvanu pēc izvēles:

- Tumšas krāsas sporta jostas soma ar iebūvētu drošības gaismu sarkanā krāsā. Gaismai ir 3 režīmi, kurus var iestatīt atbilstoši katra lietotāja individuālajām vēlmēm. Soma aprīkota ar elastīgu, regulējamu lenti ar sprādzes aizdari. Izmērs: 35 x 6 x 2 cm. Materiāls: neilons (Nylon) un elastāns (Spandex).

- Bezvadu strāvas banka melnā krāsā ar 8000 mAh litija akumulatoru. Papildu bezvadu lādētāja izmantošanai varat lietot arī parasto USB portu vai C tipa portu, lai uzlādētu savu viedierīci. Strāvas banka no vienas puses ir aprīkota ar īpašiem piesūcekņiem, lai drošāk varētu izvietot mobilo tālruni uz tās uzlādes veikšanai.

  • Bezvadu izeja: 5V/1A 5W
  • USB izeja: 5V/2.1A
  • Ieeja: 5V/1,5A

Vasaras riepu akcija spēkā no 01.03.2023. līdz 31.05.2023. vai kamēr dāvanas ir pieejamas noliktavā. Akcija norisinās “AK12” autocentros Cēsīs un Valmierā. Dāvanu skaits ir ierobežots!

REĢISTRĒ PAPLAŠINĀTO GARANTIJU JAUNAJĀM RIEPĀM!

Atceries, ka iegādājoties 4 (četras) Bridgestone vai Firestone jaunas riepas, Tu saņemsi paplašināto viena gada garantiju reģistrējot sava pirkuma dokumentu https://safetyre.lv/ vietnē! Paplašinātās garantijas akcija spēkā no 01.01.2023. līdz 31.12.2023. un tā norisinās “AK12” autocentros Cēsīs un Valmierā.

Paplašinātā garantija būs spēkā vienu gadu no reģistrētajā dokumentā norādītā pirkuma datuma un tā attiecas uz neparedzētiem riepu bojājumiem.

Uzmanību! Pirkuma dokuments ir jāreģistrē ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas brīža. Pēc šī termiņa dalības iespēja garantijas akcijā tiek automātiski zaudēta.

“AK12” ar First Stop riepu centru tīkla zīmolu piedāvā augstākā līmeņa riepu servisu. Mēs varam nodrošināt praktiski jebkura automobiļa riteņu pilnu servisu – no riepu pārdošanas, maiņas, balansēšanas līdz uzglabāšanai, kā arī riteņu ģeometrijas regulēšanu un vieglmetāla disku remontu.