BRIDGESTONE IEVIEŠ SAVU ELEKTROMOBIĻU MARĶĒJUMU

Šodienas strauji mainīgajā pasaulē Bridgestone EMIA sadarbībā ar saviem partneriem palīdz veidot ilgtspējīgu mobilitātes nākotni.

ELEKTROMOBIĻU (EV) MARĶĒJUMS

CO2 izmešu daudzuma samazināšana ir būtiska valdībām, autoražotājiem, autoparku īpašniekiem un vadītājiem, kā arī autovadītājiem. Viens no risinājumiem ir elektromobiļi (EV), kas šobrīd veido būtisku jauno automobiļu daļu.

Autoražotājiem ir vajadzīgas riepas, kas piedāvā optimālu veiktspēju to ražotajiem elektromobiļiem, jo šo transportlīdzekļu vadītājiem ir specifiskas prasības. Lai rastu risinājumu šīm jaunajām vajadzībām, Bridgestone ciešā sadarbībā ar elektromobiļu (EV) ražotājiem ir izstrādājis īpaši paredzētas oriģinālā aprīkojuma (OE) riepas.

Lai izceltu to, ka šīs OE riepas ir paredzētas elektromobiļiem, Bridgestone ir ieviesis savu elektromobiļu (EV) marķējumu.

IEGUVUMI

Bridgestone EV marķējums tiek nodrošināts OE riepām, kas īpaši izstrādātas elektromobiļiem. Tas norāda, ka riepa ir izturējusi stingru pārbaudījuma procesu un saņēmusi autoražotāju apstiprinājumu. Rezultātā šīs riepas atbalsta elektromobiļu vienreizējās īpašības un atbilst elektromobiļu ražotāju prasībām.

NOBRAUKUMA REZERVE

Ļauj automobiļiem sasniegt maksimālo akumulatora nobraukuma rezervi.

Bridgestone riepas ar EV marķējumu ir oriģinālā aprīkojuma riepas, kas nozīmē, ka autoražotājs tās jau ir apstiprinājis izmantošanai konkrētiem elektromobiļiem. Izvēloties Bridgestone EV riepas, autovadītājiem tiks nodrošināts atbalsts maksimālās auto nobraukuma rezerves sasniegšanai un brauciena turpināšanai bez pārtraukuma.

VADĪBA

Izstrādātas, lai izturētu lielāku griezes momentu un svaru, nodrošinot pārliecinošu automobiļa vadību.

Liels griezes moments un transportlīdzekļa svars rada papildu slodzi elektromobiļu riepām, taču ne Bridgestone EV riepām. Riepu inženieri katru EV riepu pielāgo tā, lai tā atbilstu konkrētiem automobiļa raksturlielumiem, un veic stingras pārbaudes, lai garantētu, ka autovadītāji saglabā vadību pār automobili un riepu saķeri ar ceļa virsmu jebkuros apstākļos.

RIEPU EKSPLUATĀCIJAS LAIKS

Īpaši izgatavotas riepas ilgai kalpošanai.

Parastā riepa palielināta transportlīdzekļa svara un liela griezes momenta dēļ ir pakļauta nevienmērīgam nodilumam. Bridgestone inženieri nodrošina, ka EV riepas atbilst augstajām autoražotāju cerībām, un palīdz elektromobiļiem sasniegt optimālu veiktspēju.

TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS

Katra oriģinālā aprīkojuma riepa ir izstrādāta tā, lai atbilstu katra atsevišķā automobiļa zīmola un modeļa DNS. Lai nodrošinātu atbalstu katra elektromobiļa unikālajām īpašībām un atbilstu to ražotāju uzstādītajām specifikācijām, riepā var iestrādāt dažādas tehnoloģijas.

PROTEKTORU RAKSTURLIELUMI

  1. Optimizēta saskares spiediena sadalīšana, lai nodrošinātu augstāku veiktspēju uz slapja ceļa un saķeri.
  2. Riepas forma izstrādāta, lai optimizētu nospiedumu.
  3. Pielāgots protektora dizains, lai nodrošinātu optimālu nodilumizturību.
  4. Jaunās 3D lameļu tehnoloģijas izmantošana nolūkā samazināt rites pretestību un pagarināt riepas ekspluatācijas laiku.
  5. Jaunās paaudzes protektoru savienojumi, kuros izmantota jaunākā sajaukšanas tehnoloģija, lai nodrošinātu mazāku rites pretestību un uzlabotu pretnodiluma īpašības

PASTIPRINĀŠANAS TEHNOLOĢIJA

Paaugstināta kravnesība – XL vai HL riepas.
Spriedzes punktu pastiprināšana, lai izturētu elektromobiļa papildu svaru.

ENLITEN TEHNOLOĢIJA

ENLITEN tehnoloģija piedāvā vieglas riepas sniegtās priekšrocības, kas nodrošina augstu braukšanas veiktspējas līmeni. Pat ar mazāku materiāla masu tehnoloģija saglabā savas funkcijas, lai sasniegtu paredzēto nobraukumu, kā arī vadītājiem nepieciešamo veiktspēju uz sausa un slapja ceļa.

LĪDZ 20% SVARA SAMAZINĀJUMS 1) 2)

LĪDZ 30% RITES PRETESTĪBAS KOEFICIENTA (RRC) UZLABOJUMS 1)

ENLITEN TEHNOLOĢIJA VEICINA NOZĪMĪGU CO2 EMISIJU SAMAZINĀJUMU VISĀ RIEPAS EKSPLUATĀCIJAS LAIKĀ 1)

KUR VAR ATRAST BRIDGESTONE ELEKTROMOBIĻA MARĶĒJUMU?

Bridgestone EV marķējums uz riepas sānu malas ir iespiests padziļinātā veidā, lai nodrošinātu optimālu aerodinamisko efektivitāti un atbilstu autoražotāja specifikācijām. 

1) Pamatots uz Bridgestone iekšējiem datiem par Bridgestone vienāda izmēra (225/40 R18 92Y XL) premium klases vasaras riepu ar ENLITEN tehnoloģiju un bez tās salīdzināšanu.

2)   Svara samazinājums nozīmē, ka katras riepas izgatavošanai nepieciešams līdz pat 2 kg mazāk izejmateriālu.