AK12 akcija ziemas riepu izmēram 205/55R16 Cēsīs un Valmierā

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO!

Bridgestone – Premium segmenta viens no līderiem!
Firestone – Teicama ziemas riepa par labu cenu!
Sailun – Iespējams, labākais ražotājs budžeta riepu klāstā!
Haida – Ziemas riepa par, iespējams, labāko cenu!

Aktīvai auto vadīšanai mūsu mainīgajos Ziemeļvalstu laika apstākļos ar tik atšķirīgiem ceļa segumiem nepieciešamas teicamas kvalitātes ziemas riepas, kuru izstrādē izmantotas jaunākās tehnoloģijas un kas spēs nodrošināt vienlīdz drošu un komfortablu braucienu gan pa grants segumu, gan šosejām un pilsētu ielām. Tieši tādas riepas esam atlasījuši arī 2023/2024. gada ziemas sezonai un tās no noliktavas ir pieejamas “AK12” First Stop riepu centros Cēsīs un Valmierā.

Cenas un kvalitātes klasē piedāvājam Sakandināvijas tipa frikcijas riepas HAIDA HD687 sākot no 47 EUR par riepu un Latvijā jau labi zināmās SAILUN Ice Blazer Arctic sākot no 50 EUR par riepu. Svarīgi zināt, ka SAILUN ir pirmais riepu ražotājs no Ķīnas, kas saņēmis Vācijas ekspertu TÜV SÜD atbilstības sertifikātu;

Premium ekonomiskajā klasē piedāvājam FIRESTONE Eiropas tipa ziemas riepas Winterhawk-4 sākot no 80 EUR par riepu. FIRESTONE ietilpst BRIDGESTONE grupas zīmolu klāstā un uz to tāpat kā uz BRIDGESTONE riepām attiecas paplašinātās garantijas piedāvājums, kura nosacījumus var aplūkot šeit – https://www.riepueksperts.lv/promotions/5;

Augstākajā (Ultra High Performance, jeb UHP) klasē piedāvājam Eiropā vienu no atzinīgāk novērtētajiem ziemas riepu modeļiem – BRIDGESTONE BLIZZAK LM 005, kas sevi labi parādījusi daudzskaitlīgos ziemas riepu testos visā pasaulē un izceļas ar īpaši labu sniegumu ne vien uz ledus, bet arī uz slapja ceļa seguma. Piedāvājums sākot no 100 EUR par riepu.

Visas cenas norādītas ar iekļautu PVN un var tikt mainītas bez brīdinājuma. Akcija ir spēkā no 16.10.2023. līdz 30.11.2023. vai kamēr norādītā prece ir pieejama noliktavā.

Jautājiet par citiem mūsu īpašajiem piedāvājumiem ziemas riepu iegādei!

Piesaki sava auto riepu maiņu AK12 autocentros Valmierā un Cēsīs tiešsaistē: http://bit.ly/mainamriepas vai zvanot pa tālruni 26691100.

Ar “AK12” – vienmēr droši!