VIEDA IZVĒLE – PREMIUM EKONOMISKĀS RIEPAS!

Braukšanai ne vien pa ātrgaitas šosejām vai pilsētu ielām, bet arī izmantojot Latvijas grants ceļus mainīgajos laika apstākļos, nepieciešamas īpaši izturīgas, robustas un ekonomiskas riepas. Tieši tādas ir premium ekonomiskās riepas, kādas šajā sezonā plašā izvēlē pieejamas “AK12” riepu centros Cēsīs un Valmierā.

Latvijā jau pazīstamā zīmola Sailun vasaras riepas POPULĀRAJĀ IZMĒRĀ 205/55R16 piedāvājam sākot no 39 EUR par riepu, RoadX riepas – sākot no 40 EUR par riepu, bet Triangle vasaras riepas sākot no 41 EUR par riepu. Visas cenas ar iekļautu 21% PVN. Jautā par citu izmēru pieejamību mūsu pārdošanas komandai – 25628865.

Sailun un Triangle riepām pieejama paplašinātā garantija! 6 mēnešu aizsardzība pret mehāniskiem bojājumiem, 15 dienu iespēja pārbaudīt riepu veiktspēju un 2 gadu aizsardzība pret iespējamu ražošanas brāķi! Iegādājieties vismaz vienu norādīto zīmolu riepu komplektu (4 riepas), reģistrējies dalībai programmā 48 stundu laikā no to iegādes vietnē https://riepu-garantija.lv/ un saglabājiet pirkumu apliecinošo dokumentu!

Ar “AK12” – vienmēr droši!