MAXXIS – drošas riepas Latvijas ceļiem!

Maxxis ir viens no tiem zīmoliem, kas ir spējis gūt atzinību visā pasaulē. Šajā uzņēmumā strādā vairāk nekā 31000 darbinieku, kuri piegādā augstas kvalitātes riepas patērētājiem no 180 valstīm.

Par vienu no vadošajiem pasaules riepu uzņēmumiem Maxxis izveidojās pakāpeniski, sākot šo ceļu ar uzņēmuma dibināšanu 1967. gadā. Maxxis straujo panākumu atslēga bija lieliska produkcijas kvalitāte un nevainojama klientu apkalpošana.

Maxxis riepas tiek pārbaudītas ne vien uzņēmuma rūpnīcās, bet arī pasaules vadošajos testēšanas centros. Ikviena Maxxis riepa tiek ražota uz vismodernākajām iekārtām. Maxxis atbilstību visstingrākajām prasībām apliecina arī izcili sportisti, pasaules čempionātu uzvarētāji, kuri brauc ar Maxxis riepām.

Pērc Maxxis riepas un reģistrē paplašināto garantiju! 6 mēnešu aizsardzība pret mehāniskiem bojājumiem, 15 dienu iespēja pārbaudīt riepu veiktspēju un 2 gadu aizsardzība pret iespējamu ražošanas brāķi! Iegādājieties vismaz vienu Maxxis riepu komplektu (4 riepas), reģistrējies dalībai programmā 48 stundu laikā vietnē https://riepu-garantija.lv/ un saglabājiet pirkumu apliecinošo dokumentu!

Ar “AK12” un Maxxis – vienmēr droši!